ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17423452
nr 1742 3452
Sent 1800-tal, trärelief, dekor med drakar, 104x60 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:35:01
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr